Rozmazlete si motor a převodovku s produkty od Ligui Moly

Péče o sportovní vůz, auto pro běžné užití, motorku, traktor nebo třeba plavidlo se vyplatí v každém počasí. Ať už rádi brázdíte koleje ve sněhu nebo na suchu v teplém letním večeru, platí staré otřepané přísloví, že kdo maže, ten jede. Vděčná vám za to bude převodovka i motor.

O kvalitní péči o útroby pod vaší kapotou se postarají maziva a příměsi do motorů od tradičního výrobce Liqui Moly, které nově najdete v naší nabídce. Tato německá firma více než padesát let dodává na trh širokou škálu certifikovaných motorových olejů a aditiv, maziv, past a autokosmetiky nejvyšší kvality.

auto_olej do motoru

Díky neustálému vylepšování výrobní technologie firma produkuje minerální, polosyntetické nebo syntetické oleje s prodlouženou dobou nutnosti výměny a s vysokou spolehlivostí mazání pro extrémní i běžné použití benzinových a dieselových motorů. Vybírat si můžete různé objemy olejů od jednoho litru až po dvousetlitrové barely.

Oleje pro sportovní řidiče do extrémních podmínek mají optimální tlak a díky klasické viskozitě chrání motor před opotřebením. Běžní uživatelé vozů s ekonomickým myšlením ocení oleje pro maximální úsporu pohonných hmot nebo oleje s extra vysokou ochranou proti opotřebení, které rychle promazávají motor a starají se o jeho dlouhou životnost. Téměř každý z olejů se dá ještě vylepšit vhodnými speciálními ochranami a přísadami.

Co v naší nabídce od výrobce kvalitních olejů a maziv Liqui Moly najdete?

  • certifikované motorové oleje
  • oleje do motoru motocyklů
  • kapaliny do centrálních hydraulických systémů
  • certifikované převodové oleje
  • ochrany, čističe a proplachy motoru
  • ochrany převodů
  • další přísady (proti ztrátám oleje, pro hydraulická zdvihátka, pro stabilizaci viskozity oleje, ochrany před opotřebením a další)
Výrobky Liqui Moly vyhledáte přímo pod jednotlivými kategoriemi (motorové oleje, převodové olejeaditiva, směsi do chladící kapaliny a další přísady) nebo zadáním hesla „Ligui Moly“ do vyhledávacího okna na našem webu. Spokojení také budete s dostupností zboží. Doručíme vám je do dvou až pěti dnů pohodlně domů. Protože maziva jsou nezbytnou výbavou každého milovníka vůně benzínu a skřípění brzd, udělají radost i zabalené pod vánočním stromkem nebo v narozeninovém balíčku.
LIQUI MOLY - PŘEVODOVÝ OLEJ SAE 80W, 1 l

LIQUI MOLY - PŘEVODOVÝ OLEJ SAE 80W, 1 l

Kód zboží: LQ-1020
Cena: 203 Kč
LIQUI MOLY - STOP ZTRÁTÁM OLEJE

LIQUI MOLY - STOP ZTRÁTÁM OLEJE

Kód zboží: LQ-1005
Cena: 245 Kč
LIQUI MOLY - ČISTIČ MOTORU

LIQUI MOLY - ČISTIČ MOTORU

Kód zboží: LQ-1019
Cena: 320 Kč
LIQUI MOLY - OCHRANA PŘED OPOTŘEBENÍM 5l

LIQUI MOLY - OCHRANA PŘED OPOTŘEBENÍM 5l

Kód zboží: LQ-3710
Cena: 3 973 Kč
LIQUI MOLY - PŘEVODOVÝ OLEJ TOP TEC ATF 1300, 1 l

LIQUI MOLY - PŘEVODOVÝ OLEJ TOP TEC ATF 1300, 1 l

Kód zboží: LQ-3691
Cena: 294 Kč
LIQUI MOLY - MOTOROVÝ OLEJ 0W20 5l

LIQUI MOLY - MOTOROVÝ OLEJ 0W20 5l

Kód zboží: LQ-8421
Cena: 1 649 Kč
LIQUI MOLY - MOTOROVÝ OLEJ LKW LANGZEIT 10W-40, 205 l

LIQUI MOLY - MOTOROVÝ OLEJ LKW LANGZEIT 10W-40, 205 l

Kód zboží: LQ-4702
Cena: 26 639 Kč