Archiv novinek

Sportovní decentní zvuk: Nové laděné koncovky výfuků
Sportovní decentní zvuk: Nové laděné koncovky výfuků28. 02. 2022
Chcete, aby se za vámi při jízdě lidé otáčeli? Podívejte se na naše nové stylové laděné koncovky výfuků, které jsme doplnili do naší nabídky.Tyto nerezové laděné koncovky výfuků jsou kvalitně zpracovány
Univerzální nástavce prahů dopřejí vašemu autu sportovní vzhled
Univerzální nástavce prahů dopřejí vašemu autu sportovní vzhled24. 08. 2021
Chcete dopřát vašemu autu sportovní vzhled a snažíte se najít rychlé, snadné a univerzální řešení? S hledáním je konec, řešení máte na dosah ruky! Naše univerzální nástavce prahů jsou pro vás to pravé. Nyní je máme za akční ceny a není tak důvod otálet s jejich pořízením.
Probuďte vůz do jara: top výběr z autokosmetiky
Probuďte vůz do jara: top výběr z autokosmetiky11. 02. 2021
Bláto, zmrzlé hroudy sněhu, agresivní posypová sůl a velké výkyvy teplot. To všechno musel snášet váš vůz celou zimu. Nyní je čas mu dopřát detox a vyrazit na silnice v plné parádě.
5 věcí, na které nesmíte zapomenout při zimní péči
5 věcí, na které nesmíte zapomenout při zimní péči26. 01. 2021
V zimě dostává u auta zabrat nejen podvozek. Špinavý sníh, namrzlé hroudy, sůl nebo štěrk na silnici, nepříjemná vlhkost a výkyvy teplot mají vliv také na lak, pneumatiky, skla i interiérové povrchy a textilie.
Pro milovníky vozů Škoda jsme doskladnili další autodoplňky
Pro milovníky vozů Škoda jsme doskladnili další autodoplňky24. 06. 2020
Jste pyšným majitelem některého z aut značky Škoda? Pak máte nejspíš naši kategorii autodílů a autodoplňků Tuning Milotec pro vozy Škoda v malíku. Přidali jsme však do ní některé novinky a ty by vám rozhodně neměli uniknout.
Nečistoty nebudou mít šanci: Akční nabídka detaileru
Nečistoty nebudou mít šanci: Akční nabídka detaileru26. 05. 2020
Hybridní keramický detailer Meguiar´s je unikátní přípravek s lubrikanty, optickými rozjasňovači a polymery s oxidem křemičitým pro dokonalou, jednoduchou a šetrnou péči o vaši karoserii mezi pravidelným mytím.
Doskladnili jsme sportovní výfuky pro všechny vozidla
Doskladnili jsme sportovní výfuky pro všechny vozidla22. 05. 2019
Potřebuje už váš starý výfuk vyměnit za nový? Jste nadšencem do designového a prvotřídního tuningového vybavení? Vylaďte si své auto kompletním výfukovým systémem od prověřených výrobců.