Archiv novinek

Pro milovníky vozů Škoda jsme doskladnili další autodoplňky
Pro milovníky vozů Škoda jsme doskladnili další autodoplňky24. 06. 2020
Jste pyšným majitelem některého z aut značky Škoda? Pak máte nejspíš naši kategorii autodílů a autodoplňků Tuning Milotec pro vozy Škoda v malíku. Přidali jsme však do ní některé novinky a ty by vám rozhodně neměli uniknout.
Nečistoty nebudou mít šanci: Akční nabídka detaileru
Nečistoty nebudou mít šanci: Akční nabídka detaileru26. 05. 2020
Hybridní keramický detailer Meguiar´s je unikátní přípravek s lubrikanty, optickými rozjasňovači a polymery s oxidem křemičitým pro dokonalou, jednoduchou a šetrnou péči o vaši karoserii mezi pravidelným mytím.
Doskladnili jsme sportovní výfuky pro všechny vozidla
Doskladnili jsme sportovní výfuky pro všechny vozidla22. 05. 2019
Potřebuje už váš starý výfuk vyměnit za nový? Jste nadšencem do designového a prvotřídního tuningového vybavení? Vylaďte si své auto kompletním výfukovým systémem od prověřených výrobců.
Jaro a letní kola. Zkuste to trochu jinak
Jaro a letní kola. Zkuste to trochu jinak22. 03. 2018
Jaro je tady. Noční mrazíky brzy skončí a vaše auto bude čekat přezutí na letní gumy. Přidejte svému autu originalitu pomocí rozšiřovacích podložek pod kola.
Koberce do auta Perfect Fit - nepříznivé počasí je tady!
Koberce do auta Perfect Fit - nepříznivé počasí je tady!24. 10. 2017
Připravte své auto na nepříznivé počasí. Podzimní déšť, sychravé počasí a brzy i rozbředlý sníh a další nečistoty z venku, které si pak nosíte do auta. Pro lepší údržbu doporučujeme novou řadu koberečků do auta Perfect Fit.
SRS výfukové systémy pro Hondu
SRS výfukové systémy pro Hondu06. 09. 2017
Máte doma Hondu a přemýšlíte nad tím, co vám ještě chybí k naprosté dokonalosti? Kompletní výfukové systémy od SRS už máte?