Grit Guard Insert ochranná vložka do kbelíku - stříbrná

Kód zboží:REHIM-GG-Silver
Dostupnost:2 - 5 Dní
Informace o dopravě
Ceny dopravy v České republice: 
Česká pošta v rámci ČRod 149 Kč
GLS v rámci ČRod 139 Kč
Osobní odběr na prodejnězdarma
Objednávky v hodnotě nad 6000 Kčzdarma
  
Ceny dopravy na Slovensko: 
Sk pošta / Kurýr Slovenskood 280 Kč
Objednávky v hodnotě nad 225 €zdarma
Cena: 289 vč. DPH
Cena bez DPH: 239 Kč
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu prostřednictvím emailu
  • Pokud je zboží skladem je možnost si produkt u nás na prodejně v klidu prohlednout či vyzkoušet
Grit Guard Insert ochranná vložka do kbelíku - stříbrná

Popis produktu

Grit Guard® Insert je originální známá americká ochranná vložka do mycích kbelíků, která zamezí víření nečistot a kontaminantů, které by se jinak nachytaly do mycí houby či rukavice a mohly poškodit lak či jiný umývaný povrch.

Ochranná vložka Grit Guard® Insert - první na světě a stále nejlepší! Ochraňte lak a ostatní povrchy před poškrábáním od nečistot rozvířených ve vodě při mytí v běžném kbelíku bez ochranné vložky. Většina defektů laku vzniká při nesprávném mytí, ať už v automyčkách nebo ručním mytí. Špína a písek se zachycují v mycí houbě nebo rukavici, a když znovu namočíte houbu nebo rukavici do kbelíku, abrazivní částice se dostanou do vody. Následné úbytky vody a rozvířené nečistoty v kbelíku neustále kontaminují vaši houbu nebo rukavici a tyto kontaminanty pak opakovaně třete o lak.

Díky ochranné vložce se písek a další nežádoucí částice z mycí houby či rukavice usadí na dně nádoby, takže vaše mycí voda zůstane bez nečistot. Vložka svou konstrukcí rozdělí spodní část kbelíku na 4 části a usazeniny se tak dále nevíří. Překvapí vás, kolik nečistot se nahromadí pod mřížkou na spodku kbelíku! Grit Guard® vám může ušetřit bezpočet hodin práce strávených leštěním kruhových škrábanců.

Dvě mřížky jsou lepší než jedna! Pro optimální ochranu laku dávejte dvě mřížky Grit Guard® na sebe. Originál kbelík Grit Guard® je dostatečně vysoký a objemný, aby vám stále zůstalo dost vody s pěnou pro beproblémové a šetrné umytí.

Vlastnosti:
- průměr 26,5cm
- pasuje do většiny 3,5, 4, 5 a 6 galonových mycích kbelíků
- speciální konstrukce zamezuje víření usazených nečistot
- vyrobeno v USA

Máte dotaz?
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.