Mercedes CLA35 AMG / CLA250 - Eventuri karbonové sání

Kód zboží:EVE-A35-CF-INT-1
Dostupnost:3 - 10 Dní
Doprava zdarma
Ceny dopravy v České republice: 
Česká pošta v rámci ČRod 149 Kč
GLS v rámci ČRod 139 Kč
Osobní odběr na prodejnězdarma
Objednávky v hodnotě nad 6000 Kčzdarma
  
Ceny dopravy na Slovensko: 
Sk pošta / Kurýr Slovenskood 280 Kč
Objednávky v hodnotě nad 225 €zdarma
Cena: 38 357 vč. DPH
Cena bez DPH: 31 700 Kč
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu prostřednictvím emailu
  • Pokud je zboží skladem je možnost si produkt u nás na prodejně v klidu prohlednout či vyzkoušet
Mercedes CLA35 AMG / CLA250 - Eventuri karbonové sání

Popis produktu

Karbonový kit sání pro Mercedes CLA35 AMG / CLA250
(Na fotografii je zobrazen vůz, který má mimo sání Eventuri instalované také Eventuri karbonové vedení k turbu, které je třeba objednat samostatně)

Karbonové sání Eventuri pro Mercedes A35 AMG

Karbonové sání Eventuri pro vůz Mercedes A35 AMG bylo vyvinuto tak, aby zásobovalo turbo maximálním možným množstvím vzduchu, proudícím co možná nejméně restriktivním způsobem a zachovávajícím si co nejnižší teplotu nasávaného vzduchu. Vzhledem k tomu, že sání vzduchu je u tohoto vozu umístěno v blízkosti výfuku, je funkčním řešením sportovního sání pouze uzavřený airbox s odstíněním od zdroje tepla. Právě prolínání horkého vzduchu od svodů do sání je hlavní problém originálního airboxu. Rozměrný carbonový airbox je navíc dolněn dodatečným otvorem na chladné straně sání.

Systém přímého sání Eventuri pro Mercedes A35 AMG / CLA35 AMG / A250 obsahuje řadu komponentů, které byly vyvinuty pro tento konkrétní model vozu a vyrobeny s maximální pečlivostí tak, aby sada dosahovala nejvyšších standardů.

Sada se skládá z těchto dílů:
- karbonový airbox
- sportovní kónický filtr Eventuri
- karbonové vstupní vedení vzduchu
- CNC obráběná příruba
- laserem řezané kovové držáky a kryt řídicí jednotky
- silikonová spojka se sponami

Karbonový airbox je vyrobený kompletně z prepreg karbonu a má dva základní úkoly: izolovat vzduchový filtr od zdroje tepla v motorovém prostoru a přivádět čerstvý vzduch pomocí dvou vstupů do airboxu. Zejména izolování filtru od zdroje tepla bylo pro funkčnost sání stěžejní, jelikož se celé sání nachází v těsné blízkosti výfukových svodů. I samotný vstup vedení vzduchu k turbodmychadlu prochází airboxem přes gumové těsnění. Objem airboxu byl maximalizován také přesunutím řídicí jednotky, což umožnilo zvýšení horního víka airboxu. Na odvrácené straně airboxu od motoru přibyl také otvor v blízkosti kapoty, který pomáhá plnit airbox čerstvým vzduchem.

Eventuri sání pro Mercedes A35 AMG

Kónická vložka vzduchového filtru je vyrobena z netkané textilie ve dvou vrstvách a její filtrace splňuje nároky certifikace ISO pro standardy továrních vzduchových filtrů používaných automobilkami. Filtr je opakovaně čistitelný a stabilní i při vysokých teplotách díky základně vyrobené z odolného urethanu. Filtr má uvnitř směrovací kónus, který napomáhá přímému vedení vzduchu do sání. Celková filtrační plocha je výrazně větší než u továrního filtru.

Kónický filtr sání Eventuri pro Mercedes A35 AMG

Máte dotaz?
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.