Nečistoty nebudou mít šanci: Akční nabídka detaileru

Hybridní keramický detailer Meguiar´s je unikátní přípravek s lubrikanty, optickými rozjasňovači a polymery s oxidem křemičitým pro dokonalou, jednoduchou a šetrnou péči o vaši karoserii mezi pravidelným mytím. Detailer, který nyní objednáte za akční cenu 499 Kč, si poradí s pylem, prachem, ptačím trusem, zaschlými kapkami vody a dalšími nečistotami nejen ze silnic.

detailer meguiars

Detailer od tradičního a osvědčeného výrobce autokosmetiky Meguiar´s funguje na keramické bázi (syntetické polymery a oxid křemičitý), díky čemuž nejen odstraní drobné nečistoty, ale také odpuzuje vodu a udržuje karoserii dlouho naleštěnou bez jakýchkoli nečistot. Tuto autokosmetiku doporučujeme používat mezi pravidelnými návštěvami myčky nebo jako poslední fázi mytí. Výrobek obsahuje také lubrikanty, kluzné částice chránící povrch, aby se na něm neusazovaly nečistoty ani jej nepoškodily, a optické rozjasňovače, které dodají laku dokonalý lesk a povrchu efektní plastický vzhled.

Přípravek v 768 ml nádobě, který nyní akčně nabízíme, vám vydrží opravdu dlouho. Stačí na karoserii při každém použití vytvořit tenký aerosolový povlak, není nutné ošetřovat lak úplně do mokra. Detailer je vhodný pro všechny barvy laků i pro wrapové fólie. Pro případy náhlého ušpinění se jej vyplatí mít vždy po ruce, protože čím dříve nachytané nečistoty odstraníte, tím víc to lak auta i vy sami oceníte.