Novinka od Meguiar´s: Blýskněte se s hybridním keramickým voskem

Do naší nabídky jsme zařadili novinku od celosvětově oblíbeného producenta autokosmetiky – tekutý hybridní keramický vosk Meguiar´s pro komplexní a dlouhotrvající ochranu laku, kol, lišt a dalších částí aut. Díky keramické úpravě a hybridní technologii SiO2 vydrží ošetřené povrchy déle čisté, naleštěné a navíc usnadní pravidelné mytí. Vosk se dá aplikovat strojně i ručně. Nesmí chybět v žádném autosalonu ani v autokosmetické výbavě žádného milovníka rychlé jízdy a vůně benzínu, který se o své vozidlo stará v domácí garáži.

vosk na auto   korálkování vosk na auto

Hybridní vosk vytváří na povrchu ochrannou vrstvu, která tzv. korálkováním odpuzuje vodu a chrání povrch před UV zářením, kyselými dešti, nečistotami, které na auto dopadají nejen během jízdy, a před oxidací.

Aplikujte jej na:

  • lak, 
  • kola,
  • plastové a gumové lišty,
  • světla,
  • okna,
  • zrcátka
  • a na další povrchy, které si hýčkavou péči zaslouží.

Nebojte se, tento keramický vosk nebělá, takže nezanechá žádné bílé stopy jako jiné vosky, které jsou obzvlášť na tmavých površích nepříjemné.

Přípravek nanášejte na čistou, suchou a chladnou karoserii mimo přímé sluneční záření. Řiďte se heslem, že méně je více. Větší vrstva vosku nezvýší ochranu, stačí malé množství viditelné proti světlu. Nanesený vosk nechte schnout 3–5 minut podle vlhkosti vzduchu a teploty prostředí.

Další doporučení pro aplikaci strojním i ručním nanášením najdete v detailu produktu, kde si jej zároveň můžete rychle a jednoduše objednat. Meguiar's tekutý hybridní keramický vosk s objemem 473 ml za  730 Kč máme skladem a obratem jej tedy zašleme na vaši adresu.

Doporučujeme používat vosk v kombinaci s dalšími přípravky a pomůckami od Meguiar´s. S žádnými produkty od tohoto výrobce totiž nešlápnete vedle, protože dlouhodobě produkuje jednu z nejkvalitnější autokosmetiky na světě.

Dokonalé péče o vaše vozidlo dosáhnete při kombinaci s laky Meguiar's, které připraví povrch pro aplikaci tekutého keramického vosku, s leštěnkami Meguiar´s, které před nanášením laku a vosku odstraní škrábance, skvrny či oxidaci povrchu, nebo s šampony Meguiar´s pro pravidelnou ochranu povrchu.