Novinky v našem Tuning shopu !!

 

Vážení zákazníci a obchodní partneři

Díky lepšímu kurzu € byla razantně slevněna sekce čirá optika , podvozku a nárazníků

dále doplněno ....

Parkovací systémy
 

Parkovací system - LFF LP015Tento typ parkovacích asistentů doporučujeme všeme řidičům, kteří požadují grafickou i zvukouvou indikaci situace za vozidlem. Výhodou je jednodušší instalace (odpadá protažení kabelu mezi řídící a zobrazovací jednotkou).

Parametry:
Počet senzorů - 4
Barva senzorů – černá nebo stříbrná
Automatická kontrola stavu všech senzorů
Zvuková signalizace (s varovným tónem v závěrčné fázi)
Vizuální signalizace plus zobrazení vzdálenosti překážky číslicí (2,5 – 0,3 m)
Přesnost měření 0,01m
Zvýšená odolnost proti vlivům počasí i proti rušení.

Poznámka:
Každá sada obsahuje frézku pro přesné vyřezání otvoru pro senzor. I když je instalace poměrně
jednoduchá, doporučujeme přenechat ji odborníkům z autoservisu. Sada obsahuje návod v češtiněParkovací system - LFF LP019Popis:

Parametry:
Počet senzorů - 4
Barva senzoru – černá nebo stříbrná
Velikost palubní jednotky – 75x50x20mm
Automatické sklápění displeje
Automatická kontrola stavu všech senzorů
Zvuková signalizace
Vizuální signalizace změnou barvy displeje plus zobrazení vzdálenosti překážky číslicí (2,5 – 0,3 m)
Přesnost měření 0,01m
Zvýšená odolnost proti vlivům počasí a proti rušení

Poznámka:
Každá sada obsahuje frézku pro přesné vyřezání otvoru pro senzor. I když je instalace poměrně jednoduchá, doporučujeme přenechat ji odborníkům z autoservisu. Sada obsahuje návod v češtině

Stěrače FLAT


 

Před příchodem deštivého podzimu si Vám dovolujeme nabídnout moderní bezraménkové stěrače FLAT.
Super cena a velká kvalita výrobku je už samozřejmostí !!!ZDE NABÍDKA STĚRAČŮ FLAT

Popis produktu:

Moderní bezraménkové aerodynamické stírací lišty Flat jsou vhodné i pro vozy s klasickými typy stěračů. Veškeré výhody moderních stěračů montovaných v prvovýrobě do nových vozidel mohou nyní využít i majitelé starších automobilů.

Pružná lišta vyrobená ze speciální oceli, správná funkčnost po celé ploše skla, vhodné také pro vozidla se zakřiveným čelním sklem, rovnoměrný přítlak po celé délce stírací lišty, aerodynamický tvar zajišťuje výborné stírací schopnosti také při vyšších rychlostech, vysoce kvalitní stírací břity, výrazné snížení hlučnosti, při stírání díky břitům, vyrobených pomocí nejmodernější technologie tlakového grafitování, výrazně snížené opotřebení a tím prodloužení intervalů výměny, vylepšené stírací schopnosti v každém ročním období, unikátní rychloupínací adaptéry kombinující nejpoužívanější typy uchycení, velice snadná a rychlá výměna u téměř všech běžných typů vozidel.

Žárovky OSRAM

 

Zimní období a horší viditelnosti na cestách !! Dovolujemesi Vám nabídnout velmi kvalitní
německé značkové ŽÁROVKY OSRAM .
Super cena a velká kvalita výrobku je už samozřejmostí !!!


Zde najdete naše nabízené druhy žarovek :

Žárovka H1,H7,H4 NightBreaker +90% sada Osram - sada 2 kusůžárovka OSRAM NIGHT BREAKER™ doslova mění noc v den! Díky svému netradičnímu provedení nabízí o 90 procent vyšší osvětlení silnice než běžné automobilové halogenové žárovky. Na vozovku před řidičem vrhá mnohem více světla a zlepšuje také viditelnost jejích okrajů. Umožňuje tak spatřit chodce i cyklisty mnohem dříve než doposud. Tím přispívá ke zvýšené bezpečnosti na pozemních komunikacích.

Žárovka H1,H7,H4 Cool Blue OSRAM 12V - sada 2 kusůŽárovky do světlometů pro osobní automobily. Moderní studené modro-bílé světlo (až 4000K) podobné xenonovým výbojkám. Typický stříbrný vrchlík a modré ovrstvení přispívají k markantní optice.
Žárovky řady COOL BLUE mohou samozřejmě snadno nahradit odpovídající halogenové žárovky a jsou v Evropě povoleny bez omezení pro veřejnou silniční dopravu. (také podle StVZO).


Žárovka H1,H7,H4 Light@Day sada Osram sada 2 kusůLIGHT@DAY Je dobře že jste vidět! Svítit během dne je bezpečné.Nová generace žárovek OSRAM pro svícení ve dne. Vidět a být viděn – jízda se světly ve dne je účinná ochrana proti úrazům. Podle Spolkového statistického úřadu se v roce 2001 stalo 71,7% všech těžkých dopravních nehod s ublížením na zdraví ve dne – svícením během dne lze toto riziko nehod výrazně snížit. OSRAM vyvinul nový inovační sortiment žárovek s názvem LIGHT@DAY, který je určen zvlášť pro jízdu se světly za dne i za tmy.


Žárovka H1,H7,H4 Silverstar +50% sada Osram - sada 2 kusůDíky speciální technologii osvítí OSRAM SILVERSTAR – podle typu světlometů – silnici v nejdůležitějším prostoru 50 až 75 metrů před autem až o 50% jasněji než standardní halogenové žárovky. Až o 20 metrů delší kužel světla kromě toho nabízí ještě více světla. Tak jsou lépe vidět nejen překážky a nebezpečí, ale i značky a označení.