Polyuretanové závodní silentbloky: Aby byla jízda přesná

Chcete si užívat sportovnější jízdu, přesnější a ovladatelnější zatáčení a bezproblémové rychlé brzdění? Pak je možná na čase poohlédnout se po nových silentblocích. A my bychom pro vás měli jeden tip na vychytané závodní silentbloky Strongflex vyráběné ve dvou tvrdostech.

Silentbloky Strongflex jsou polyuretanové, což jim zajišťuje stálost vůči teplotám a vnějším vlivům a chemickou odolnost proti benzínu, oleji i jiným látkám, které se při ježdění do podvozku dostanou. Na rozdíl od klasických sériově vyráběných pryžových silentbloků se po čase nerozpadnou. Kromě toho, že pomáhají k přesnější jízdě, také snižují opotřebení pneumatik a starají se o lepší stabilitu i bezpečnost vozu.

Pro pohodlnější a rychlejší výběr závodních silentbloků určených do moderních ale i starších modelů aut stačí v hlavní kategorii vyfiltrovat podkategorii podle značky auta a dále volit podle jeho typu. U každého z nich najdete produkty ve dvou barvách:

  • Červené silentbloky 80 ShA mají podobnou nebo lehce vyšší tvrdost než pryžové a výrobce na ně standardně garantuje doživotní záruku.
  • Žluté silentbloky 90 ShA jsou sportovní verzí určenou pro sportovní a závodní účely do extrémně namáhaných částí podvozku. Na tyto produkty je obvyklá délka záruky dva roky. Postarají se o mnohem tužší uložení, které může nepatrně snížit pohodlnost jízdy.
polyuretanové závodní silentbloky