Práce v noci? S přídavnými LED světly to je hračka

Proměňte noc v den i na cestách. Díky účinným LED přídavným a pracovním světlům budete připraveni čelit extrémním situacím i mimo běžné silnice. Tyto přídavné světlomety a rampy pomohou při práci v lese, na poli nebo při prozkoumávání neprobádaných cest na silných strojích. Prostě všude tam, kde je nedostatek světla a potřebujete si na práci pořádně posvítit. Tato šikovná světla jsou oblíbena zejména díky vysoce účinné LED technologii s velkou svítivostí při malé spotřebě.

V naší nabídce najdete nejrůznější přídavné a pracovní LED světlomety určeny k montáži na dopravní prostředky a pracovní techniku všeho druhu. Jejich montáž tak oceníte například na zemědělských strojích, nákladních vozech, pracovních automobilech, ale také na běžných osobních či offroad autech.

Světla si zamilujete pro snadnou montáž a robustní konstrukci, díky které vám na práci posvítí i za těch nejnáročnějších podmínek. Světla jsou odolná proti prachu i vlhkosti, takže jsou ideálním pomocníkem pro práci venku. Při výběru se řiďte také požadovanou intenzitou a dosvitem, čemuž by měl odpovídat výkon světla. Dále vybírejte i podle tvaru a velikosti světla.

Pokud si nebudete jisti výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme.

Kompletní sortiment pracovních světel najdete zde