SIMOTA - filtry sání do originálních air-boxu . Vše otestováno TÜV !

Vážení zákazníci a obchodní partneřiHlavní výhodou sportovních vzduchových filtrů Simota je jejich vysoká účinost a příznivá pořizovací cena.

Čistý nasávaný vzduch je jedním z hlavních předpokladů bezproblémové jízdy. Funkce kvalitního vzduchového filtru je poskytnout motoru sání maximální množství čistého vzduchu. Se vzduchem se však nasávají nečistoty, které mají vliv na předčasné opotřebení vašeho motoru a tím i snížení výkonu.

Vzduchové bavlněné filtry Simota vykazují vysokou účinnost. Filtrují z nasávaného vzduchu účinně a spolehlivě nečistoty, jakými jsou částice prachu, hmyzu, pylu, písku a dokonce kapky vody a to se zaručeným navýšením průchodnosti vzduchu až o 40 %. To umožňuje optimální složení směsi vzduch / palivo a zaručuje zvýšení výkonu motoru o 5-12% a snížení spotřeby pohonných hmot o 6%. Navíc se filtry Simota vyznačují svojí neuvěřitelnou životností.

Jaké jsou výhody značkového filtru Simota?

- navýšení průchodnosti vzduchu až o 40 %
- lepší akcelerace a pružnost motoru
- zvýšení výkonu až o 12%
- nižší spotřeba paliva až o 6%
- Větší životnost filtru
- kvalitní zpracování
- materiál bavlna
- snadná montáž
- pořizovací cena
- Testováno TÜV!

Panelové filtry " vložky sání originálního Air - Boxu "

Panelové filtry SMOTA jsou navrženy za účelem navýšení výkonu a točivého momentu. Vysoká propustnost vzduchu u těchto filtrů zvýší kvalitu stávajícího systému sání a na rozdíl od běžných originálních papírových filtrů jsou tyto filtry vyrobeny z bavlny, které lze napustit speciálním olejem. Filtry Simota mají dvojitý účel - můžete zvolit použití oleje nebo filtr použít neimpregnovaný. Použitím oleje bude mít lepší absorbci špíny, ale bez oleje bude mít lepší průtok vzduchu. Filtr je dodáván jako neimpregnovaný! S použitím speciálního přípravku pro čištění a údržbu lze filtr čistit, což umožňuje jeho opětovné použití až 10x. Výhody panelového filtru: zvyšuje výkon a točivý moment o 5% snižuje spotřebu paliva zvyšuje pružnost motoru Tento filtr je určen namísto sériového vzduchového filtru bez jakýchkoliv úprav! Montáž výměnným způsobem během pár minut.

KOMPLETNÍ NABÍDKU VÝMĚNÝCH VLOŽEK SÁNÍ SIMOTA - naleznete zde !!