Vylaďte svůj vůz s akční nabídkou univerzálních předních spoilerů

Přemýšlíte, čím byste vylepšili svůj vůz? Hledáte něco, co mu dodá originální vzhled a zlepší ovladatelnost? Vybrali jsme z naší nabídky oblíbené univerzální přední spoilery, které snadno přizpůsobíte tvaru téměř každého vozidla, a strhli z jejich ceny 9 % nebo 26 %. Doufáme, že touto jarní akci uděláme radost všem milovníkům tuningu a vaše auta dostanou na jarní sezónu nový kabátek. 

přední spoilery_akce

Univerzální spoilery v černé barvě nejen že podtrhnou sportovní vzhled vozu, ale také sníží tlak pod podvozkem a zlepší tím ovladatelnost auta ve vyšších rychlostech. V akční nabídce najdete plastové přední spoilery v lesklém černém odstínu nebo s povrchovou úpravou připomínající karbon.

Spoilery jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který je odolný proti vodě i slunečnímu záření. Bez problému je lze nechat připevněné v každém ročním období i během mytí. Protože se tyto aerodynamické součástky skládají ze tří dílů a každý z nich se instaluje zvlášť pomocí samořezných šroubů, můžete si každou z částí namontovat v různém úhlu, proto se spoilery přizpůsobí téměř všem vozidlům. Samořezné šroubky jsou součástí balení.

Do mimořádné akční nabídky jsme pro vás připravili čtyři druhy univerzálních předních spoilerů: