Vylaďte svůj vůz s akční nabídkou univerzálních předních spoilerů

Přemýšlíte, čím byste vylepšili svůj vůz? Hledáte něco, co mu dodá originální vzhled a zlepší ovladatelnost? Vybrali jsme z naší nabídky oblíbené univerzální přední spoilery, které snadno přizpůsobíte tvaru téměř každého vozidla, a strhli z jejich ceny 31 % nebo 37 %. Doufáme, že touto podzimní akcí uděláme radost všem milovníkům tuningu a vaše auta dostanou na zimní sezonu nový kabátek. 
přední spoilery_akce

Univerzální spoilery v černé barvě nejen že podtrhnou sportovní vzhled vozu, ale také sníží tlak pod podvozkem a zlepší tím ovladatelnost auta ve vyšších rychlostech. V akční nabídce najdete plastové přední spoilery v lesklém černém odstínu nebo s povrchovou úpravou připomínající karbon.

Spoilery jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který je odolný proti vodě i slunečnímu záření. Bez problému je lze nechat připevněné v každém ročním období i během mytí. Protože se tyto aerodynamické součástky skládají ze tří dílů a každý z nich se instaluje zvlášť pomocí samořezných šroubů, můžete si každou z částí namontovat v různém úhlu, proto se spoilery přizpůsobí téměř všem vozidlům. Samořezné šroubky jsou součástí balení.
 
Do mimořádné akční nabídky jsme pro vás připravili čtyři druhy univerzálních předních spoilerů:
Přední spoiler pod nárazník 3 dílný - CARBON, ABS plast Univerzální- 37 %

Přední spoiler pod nárazník 3 dílný - CARBON, ABS plast Univerzální

Kód zboží: SPO-EPCY992TW
Cena: 1 450 KčPůvodně: 2 300 Kč
Přední spoiler pod nárazník 3 dílný - CARBON, ABS plast V2 Univerzální- 37 %

Přední spoiler pod nárazník 3 dílný - CARBON, ABS plast V2 Univerzální

SKLADEM
Kód zboží: SPO-EPCY994TW
Cena: 1 450 KčPůvodně: 2 300 Kč