Archiv novinek

Novinka v našem Shopu - Sportovní filtry SIMOTA
Novinka v našem Shopu - Sportovní filtry SIMOTA13. 05. 2010
Universální kity sání od SIMOTA poskytuje přímý proud studeného vzduchu do motoru, což způsobuje zvýšení výkonu a točivého momentu. Systém vydává originální basový zvuk motoru a pod kapotou vypadá velmi dobře. Zvýšení výkonu až o 12%! Tento typ je patentovaný.Kity je velice lehký s vysokou kvalitou zpracování. Výborná cena !!
Přední lampy DEVIL EYES pro Škoda Octavia II - IHNED k Dodání !!
Přední lampy DEVIL EYES pro Škoda Octavia II - IHNED k Dodání !!08. 04. 2010
Konečně skladem dlouho očekávané přední lampy DEVIL EYES pro Škodu Octavii II .jsou k dodání jak pro auto bez xenonu tak i pro verzi s originálním xenon a v barevném provedení Chrom nebo Black .Ledkový proužek stylu audi je už samozřejmostí . Homologace E vyražena na výrobku.
Sportovní pedály RS-LINE pro vozy Škoda a VW !!
Sportovní pedály RS-LINE pro vozy Škoda a VW !!06. 02. 2010
Nabízíme Vám originální sportovní pedály z RS serie ,výborné oživení vašeho interieru kvalitním doplňkem za výbornou naši cenu !! Dají se jednoduše aplikovat lze na tyto vozy : Škoda Octavia II , VW Touran , VW Tiguan ,VW Passat 3C , VW Golf V ,VW Jetta.Cena 1300,-
Řadicí páky M-POWER pro Vozy BMW v ceně 300 Kč !!
Řadicí páky M-POWER pro Vozy BMW v ceně 300 Kč !!14. 01. 2010
Novinka a akce v našem Tuning shopu , velmi kvalitní kožené řadicí páky pro vozy BMW s logem M-POWER .Jsou vhodné jak pro Tuning auta tak i pro klasické seriové automobily.Montáž velmi jednoduchá .CENA 300 kč !! . Dále v našem Tuning shopu jsou dodány kožené potahy středových opěrek - Velká kvalita zpracování a nejlepší cena jsou už samozřejmostí.
Body kits made of ABS , TÜV certified, made by Rieger Tuning, for great prices.
Body kits made of ABS , TÜV certified, made by Rieger Tuning, for great prices.05. 02. 2009
We have just added some extra high quality TÜV certified body kits made of ABS plastic - street legal in the whole EU. We offer front bumpers, rear bumpers, side skirts, lips etc. Everything made by well known RIEGER TUNING, now for all new prices, and VERY GOOD ones, too. Shipping in 2-20 days, depending on stock quantities