Rubber Pet Brush - kartáč na odstraňování vlasů a zvířecích chlupů

Kód zboží:MEG-G-85-600
Dostupnost:2 - 5 Dní
Informace o dopravě
Ceny dopravy v České republice: 
Česká pošta v rámci ČRod 149 Kč
GLS v rámci ČRod 139 Kč
Osobní odběr na prodejnězdarma
Objednávky v hodnotě nad 6000 Kčzdarma
  
Ceny dopravy na Slovensko: 
Sk pošta / Kurýr Slovenskood 280 Kč
Objednávky v hodnotě nad 225 €zdarma
Cena: 299 vč. DPH
Cena bez DPH: 247 Kč
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu prostřednictvím emailu
  • Pokud je zboží skladem je možnost si produkt u nás na prodejně v klidu prohlednout či vyzkoušet
Rubber Pet Brush - kartáč na odstraňování vlasů a zvířecích chlupů

Popis produktu

Kartáč má 144 gumových štětin, které zachytávají chlupy a vlasy díky magnetickému náboji, který vzniká při jejich kontaktu s čalouněním či kobercem. Tento náboj přitahuje záporně nabité částice, v tomto případě chlupy a vlasy, ke kartáči a ty tam zůstávají až do té doby, než je z kartáče sami odstraníte.

Ve svém autě tak už nebudete muset trávit hodiny pracným odstraňováním těchto nečistot. I ve svém domě však můžete použít náš kartáč, např. na úklid vlasů z nábytku či podlahy. Tímto kartáčem však můžete vyčesat i samotného domácího mazlíčka od volných chlupů a srsti! Žádné nepříjemné česání kovovými hřebeny, které nemají domácí mazlíčci rádi, prostě jen hlaďte srst Vašeho čtyřnohého přítele naším kartáčem a všechny volné chlupy budou pryč v okamžiku! Gumové štětiny budou Vašeho mazlíčka navíc příjemně masírovat, a tak si najde v této činnosti zálibu! A Vy budete mít dům i auto bez zvířecích chlupů!

Když potřebujete gumový kartáček vyčistit, prostě jen rukou odstraňte všechny nachytané chlupy a vlasy. Díky jejich shlukování na štětinách v průběhu čištění to bude hračka.

Celý kartáč je vyroben z gumy. Jedna hrana kartáče vypadá jako gumová stěrka, která slouží ke snadnějšímu smetení chlupů a jejich zachycení do štětin kartáče na hladkých površích.

Gumový kartáč je 25 cm dlouhý a 3 cm široký. Štětiny jsou dlouhé cca 2,5 cm a časem se obrušují. Kartáč se perfektně vejde do schránky v palubní desce, do kapes dveří nebo zadních sedadel. Mějte také stále jeden doma.

Pokud budete kartáč potřebovat důkladně vyčistit, postačí Vám mýdlo a voda. Pak už ho jen necháte uschnout a můžete jej opět použít.

Máte dotaz?
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.