Škoda Kodiaq 2024+ 7míst - Síťový program s kapsou černý

Kód zboží:OKIM-57H065110A
Dostupnost:2 - 5 Dní
Informace o dopravě
Ceny dopravy v České republice: 
Česká pošta v rámci ČRod 149 Kč
GLS v rámci ČRod 139 Kč
Osobní odběr na prodejnězdarma
Objednávky v hodnotě nad 6000 Kčzdarma
  
Ceny dopravy na Slovensko: 
Sk pošta / Kurýr Slovenskood 280 Kč
Objednávky v hodnotě nad 225 €zdarma
Cena: 1 339 vč. DPH
Cena bez DPH: 1 107 Kč
Pomůžeme vám s nákupem
  • Využijte naši poradnu prostřednictvím emailu
  • Pokud je zboží skladem je možnost si produkt u nás na prodejně v klidu prohlednout či vyzkoušet
Škoda Kodiaq 2024+ 7míst - Síťový program s kapsou černý

Popis produktu

Pouze pro vozy v 7-místné variantě!!

Velkoryse pojatý zavazadlový prostor se již tradičně stal jednou z hlavníchvýhod vozů Škoda. Variabilní síťový program umožňuje maximálně využít disponibilní přepravní kapacitu zavazadlového prostoru k bezpečnému převozu velkého množství různých věcí. Jednotlivé sítě spolehlivě zajistí dané předměty, čímž zabraňují jejich samovolnému pohybu i při náhlých
změnách směru jízdy. Řádným upevněním převážených věcí lze předejít i případnému poranění cestujících při autonehodě. Zároveň se již nemusíte obávat reakcí vašeho okolí po otevření zavazadelníku. Síťovým programem dosáhnete přehledného a reprezentativního uložení všech předmětů na místě, kde by to nikdo neočekával, a snáze v něm udržíte pořádek.

Sítě jsou vyrobené z pružného materiálu, který vylučuje jakoukoli deformaci nákladu. Po zavěšení na kovová záchytná oka a závěsné háčky se dokonale přizpůsobí tvaru zavazadlového prostoru. Pro snadnější manipulaci při vkládání a vyjímání věcí jsou sítě opatřeny pomůckou Sigmaquick, která drží síť rozevřenou, pokud je to potřeba. Po ukončení manipulace s obsahem sítě jedním pohybem Sigmaquick uzavřete. Síťový program jistě předčí všechna vaše očekávání spojená s bezpečným a efektivním transportem nejrozmanitějšího nákladu.

Máte dotaz?
Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi.